Gençlerin Sesini Meclise Taşı!

Ben Dr. Taylan Yıldız. Hepinizin bildiği adıyla İnternetçi Abi!

İYİ Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayıyım.

Lisans eğitimimi Boğaziçi, Yüksek lisansımı Massachusetts Institute of Technology, Doktoramı da Stanford Üniversitesi’nde tamamladım.

Uzun yıllar Google’da üst düzey yöneticilik yaptıktan sonra,  gençlerin sesi olmak ve dertlerini çözebilmek, ülkeme faydalı olabilmek için geri döndüm.

İYİ Parti’nin kuruluşunda Genel Başkan Yardımcılığı görevini üstlendim. Yerel siyasette de bulundum. İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’nde bir üye olarak, internetin ve teknolojinin dönüştürdüğü bir kentte, bir ülkede gençlerin fırsat eşitliği için mücadele verdim.

NEDEN SİZDEN OY İSTİYORUM?

Nerede sorun varsa, orada çözümlerimle olmaya çalıştım. Çalışıyorum.

Çünkü, liyakat temelli, gençlerin masada daha fazla olduğu bir Türkiye’yi hayal ediyorum.

Bilim ve teknolojinin kendini sürekli yenilediği modern çağımızda mevcut siyaset anlayışının da bir dönüşüme ihtiyacı var.

Ülkemizi geleceğe hazırlamak için liyakat temelli politikaların uygulandığı, özgür düşüncenin hâkim olduğu ve gençlerin sesine kulak veren yeni nesil bir siyaset anlayışına ihtiyacımız var.

Gençlerin vizyonuyla hayata geçireceğimiz bu yeni nesil siyaset anlayışına sizlerle birlikte Siyaset 4.0 adını verdik.

Şimdi Siyaset 4.0 anlayışını meclise taşıyarak daha güzel, daha mutlu ve daha iyi bir Türkiye inşa etme zamanı.

Bu yüzden sizlerin desteği ve önerisiyle aldığımız karar sonucunda ortak hayalimizi gerçekleştirmek için İYİ Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı oldum.

İnternetçi Abiniz olarak, milletvekili adaylığımın kesinleşmesi için de İstanbul 2. Bölge’de yapılacak ön seçimde başarılı olmam gerekiyor.

İYİ Parti üyelerinin oylarıyla belirlenecek bu ön seçimde desteğinize ihtiyacım var.

Siz de üye olun, ön seçime katılın, gençleri meclise taşıyın!

Dr. Taylan Yıldız